Michaela 111

Jak správně prát a sušit svetry? Děkuji!

Dobrý den, prosím o informaci, jak správně prát a sušit svetry. Děkuji!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nejlépe v ruce, ale když už v pračce, tak šetrný program nebo vlna. Neždímat!! Jen lehce v ruce a poté sušit rozložené.

Používat kvalitní prášek.

http://skorka­.bloguje.cz/882041-prani-svetru-z-prirodniho-materialu.php

Další odpovědi
hanulka11

Já svetry peru a ždímám a nic se s nimi nestalo, pouze svetry z žinylky se mají položit třeba na osušku /ale také je v programu na jemné prádlo vyždímejte. /To bývalo dřív ,že se svetry ždímaly ručně nebo v ručníku.Dnes jsou šetrné programy v pračkách, které nic nezničí. Ještě lepší je sušení v sušičce. Svetr je pak krásně nadýchaný