Avatar uživatele
Damiana

Jak správně použít do vlasů gumičky s háčky?

Dostala jsem sadu hladkých gumiček z háčky, které jsou prý skvělé pro účesy (hlavně drdoly) z dlouhých vlasů. Ale nějak nemohu najít, jak je správně použít? Máte s nimi někdo zkušenost?
Doplňuji:
Dík marci1, ale to není ono, tyhle nemají sponky, ale fakt háčky. Vypadají takto:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/632605/ima­ge.jpg

Jelikož s nimi zápasím už druhý den a třetí ruka mi fakt chybí, jsem ráda, že nejsem zase takové nemehlo, neboť pointu přesně trefila Funna…

Díky:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, bolak před 3886 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

Kadeřnice doporučuje pořídit si tzv. neukončené gumičky. Mají takové kovové háčky na konci, kterými se vlasy omotají a konce se následně zaháknou do sebe. „Jejich výhodou je, že se vlasy necuchají a cop či culík zůstane hladký.„
jenže jsme našla i jiný názor a to: "Já jsme si tu spešpl gumičku pořídila a byla úplně na ho…o“…a asi nezbude než souhlasit s tímto názorem, protože tyhle oháčkované gumky jsou pro dvě ruce…ale já si culík dělám sama
Doplňuji:
tohle je opravdu alibismus pro kadeřnice, aby netahaly zákaznice…už si dělám culíky hoooodně dlouho a s dnešními gumičkami nevidím problém v trhání vlasů, nebo nějakém cuchání…před 40 lety byly jen neopletené gumičky, opravdu jen gumovky a ty si sundat bez ztráty několika vlasů vůbec nešlo .-)))

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Gumičky s háčky se používají stejně jako obyčejné. Velká výhoda je, že večer jdou lehce sundat. Pro inspiraci :
Doplňuji:
Ve videu v 1:23 přesně tuhle gumičku s háčky kadeřník ukazuje. Doma se dá vyrobit z gumičky a dvou sponek.

Zdroj: http://www.vi­deojug.com/fil­m/how-to-make-a-perfect-ponytail-2

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl