otaznik007

Jak správně opéct marshmallow?

Nejlepší odpověď
juie

Normálně napíchnout a nad ohněm něco výborného…zkus a uvidis sam…

Další odpovědi
anonym

Pokud se nepletu, tak tyhle bonbóny se dají jíst přímo, nebo grilovat. Takže je zkuste ogrilovat v troubě nebo na grilu a uvidíte. Výsledkem má být na povrchu krásně nazlátlý až světle hnědý bonbon.
Pořád máte šanci, že když se práce dařit nebude, pochutnáte si i bez grilování.

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=pla­ynmJB_TI&featu­re=relmfu

tady je přesný návod a dát je mezi oplatku :DDD

Klariska

Napíchnout na něco… A pořád otáčet…cukr zkaramelizuje utvoří křupavou krustičku, ale vevnitř musí být pořád měkký… jestli je černý tak už se nedá zachránit…