Avatar uživatele
Džanička

Jak správně natahovat hodinky.. Otáčením kolečkem dokola, nebo sem a tam..

Doplňuji:
A jaké bych asi měla mít hodinky????? Jsou nové a jsou natahovací, ty se dneska normálně kupují. Nechci na baterku.. Jak často se hodinky natahují, každý den??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4636 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Jé, ty máš eště takový hodiny??
Jak je natahuješ, záleží jen na tobě, hlavně s citem a „nepřetáhnout“ !
Doplňuji:
Ano, natahovat pravidelně a denně.
Jinak já su holke slepé a blbé, taxem četl místo kolečkem „klíčkem“. Nóó a v ten moment to byly hodiny na zdi.. ))

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ponytail

Když jsem měla natahovací hodinky, tak jsem kolečkem otáčela dokola.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Já je mám také,Primky/51 let.Když jsem je kupoval,hodinář mne poučil,že se mají natahovat,jedním směrem,a ve stejnou dobu.Nikdy jsem je neměl v opravě,natahuji je tak,i tak,jenom dodržuji dobu natažení.A to spíše,kvůli tomu,že mají datumku.Hodinky na baterii,a digi,nemám rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Tak ono je to vlastně jedno, ten mechanismus umožňuje oba způsoby a nijak mu to neškodí.
Akorát mě taky překvapilo, že se ještě dnes prodávají hodinky na péro – v porovnání s bateriovými poměrně poruchové a nepřesné (teda pokud to nejsou nějaké breitlingy za sto litrů)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Je to úplně jedno. Když se podíváte dovnitř, tak při pohybu zpět přeskakuje jednoduchá západka, která se nemůže opotřebit. Pro získání nejvyšší přesnosti je dobré hodinky natahovat v pravidelných intervalech na doraz.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek