Dlostev

Jak správně naladit set top box?

Dobrý den, měl bych otázku jak správně naladit set-top-box evolve aby bral i jiné sranice než jen ty od ceske televize? Dával jsem automatické ladění, ale stale nachází jen ct1, ct2, sport a ct24.. Nevite kde může být problém? Děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Kde nic není, ani čert nebere.
Lepší než automatické ladění je přejít na ruční, na tabulku, kde je zobrazená síla a kvalita signálu a tam nastavit kmitočet požadovaného multiplexu. Pak je možné zjistit, jestli je chyba v anténě, svodu nebo někde jinde.