Kulpix

Jak správně ocenit zboží, které chci prodat?

Prodávám zdroj 12v 8A mojí domácí výroby.
Za kolik ho prodat, abych z toho něco měl, ale abych jej prodal.

Třeba cena dílů + věnovaný čas + cca 150,–pro mě?
Poštovné mám započítat do toho?
Děkuji KX

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Existuje trh. Cenu můžeš propočítat a stejně to nikdo nekoupí, takže budeš muset jít z cenou dolu.
Bude o to zájem, takže můžeš jít nahoru.
Poštovné se většinou účtuje zvlášť jako +poštovné.
Jinak pokud chceš takto výrazně propočítávat a prodávat, jen malé upozornění: Ty máš padesátku nebo jiné odborné vzdělání, že chceš obchodovat s elektrovýrobkem? Jakákoli škoda jde k tvé tíži.

Další odpovědi
dubraro

Podívat se, za jakou cenu se prodávají obdobné výrobky.