Lečo

Jak správně líbat?

Je na líbání nějaký způsob? Nebo prostě jenom, jak vám rty padnou? Jak nejlépe líbat?

Nejlepší odpověď
Drap

Univerzální návod na to sestaven neni. Na to musí každý přijít sám. V každém případě by to mělo být pro oba zúčastněné příjemné.

Další odpovědi
Dochy

Tak aby se to oběma líbilo…
Stejně asi nejzajímavější je to objevování 🙂
Vykašli se na zkušenosti jiných lidí a jdi objevovat sám.

Edison

Jak dlouho ses učil sundat si kalhoty, než ses vykadil??

DoTazatel

Je to jen tření rtů o rty, nebo jazyk o jazyk (popř výměna slin – ale tomu moc neholduji) v určitých intervalech (jako když dávaš normální pusu – letmou, ale pokračuješ v ní). Žádná věda nebo nic, co by se muselo (teoreticky) nějak studovat. :'D
Okořeněnit se to může (jemným) kousáním, sáním a větším zapojením- prozkoumáváním jazyka (ztv. „ústní inspekce“ – můžeš počítat partnerčiny plomby nebo jí prohledat mandle, ale obojí se moc nedoporučuje). ;)

Na to se příjde při praktické zkušenosti a příjde to samo. Jsou asi jen dvě chyby, které se dělají. Z důvodu velké nesmělosti nebo naopak z velkého „hrrr,“ kdy má jeden nějakou zvláštní potřebu toho druhého neskutečně moc a nechutně oblizovat (to už je lepší ta nesmělost a krkolomné polibky než nechutné oslitávání).

Ale není se čeho bát. :D

„Nic nepodporuje vzplanutí lásky tolik jako polibek, neboť nevede k ukojení a vyvolává sladké naděje.” – Xenofón

Maxx

Jak by, prostě jí vlep pořádnýho cucáka

pizlicka

Na to existuje recept – hrst lásky, hrst něhy, hrst úcty, špetka vášně, a na závěr zalít srdcem.