jarzal

Jak správně (lépe právně ? ) ošetřit bydlení přítelkyně syna v mém RD ?

Můj syn (35, má 3 nemanželské děti)se chce sestěhovat s jeho přítelkyní a jejími dvěma dětmi do mého, po generální opravě zrekonstruovaného RD.Žili by tam sami. Jak mohu právně správně ošetřit případné vážné neshody, které by vedly k rozchodu přátelství a uvolnění tohoto bytu ?

Nejlepší odpověď
tom004

Zaplatil bych si právníka,aby mi podle mých požadavků a představ sepsal nájemní smlouvu.Určitě je to levnější,než případné budoucí soudní stání.