dust8

Jak správně chytnout, držet a přenést králíka, který utekl, a vzít ho zpět do králíkárny, aniž by nositele poškrábal?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jei větší, tak nejlépe jednou rukou za uši a druhou za kůži na konci hřbetu. Nepoškrábe, dobře se nese a ani se nehne.

Další odpovědi
anonym

Za kůži mezi lopatkami.

Zdroj: https://magazin­.mlsnykralik.cz/zve­dani-a-noseni-kralika/

cochee

Přenáším ho jak píše Instituteur, ale beru si dlouhou rukavici, protože nadpoloviční většina králíků přitom škrábe – vždycky na ně dostanu takový vztek, že bych z nich nejradši udělal mastný flek.