BELA81

Jak spravit prasklý hrníček tak aby se z něho dalo zase pít?Existuje na praskliny nějaká hmota?

Hrníček je to nejspíš keramický.

Odpovědi
gecco

Pokud to není nějaký plastový hrnek, můžeš použít třeba Dentacryl ( http://tmely-silikony-lepidla.heure­ka.cz/dentacryl-technicky-lici-pryskyrice-100g-plus-100g/specifika­ce/#section ), je zdravotně nazávadný a dobře drží na kovu, pocelánu, skle… Je možno jej použít i k lepení i k odlití chybějící části, brousit, frézovat, řezat, leštit…
😉

Drap

Jaký hrníček ? Plechový, plastový, keramický,liti­nový,hliníkový, nerezový, skleněný, nebo z nějakého jiného materiálu ?