adik97

jak spravit kuchynsky mixer jak se netočí

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze odpovědět. Nevíme jaký mixér. Nejprve je nutno zjistit kde je závada. Zda je v hnací jednotce či někde v převodech. V každém případě bych doporučoval, aby se člověk bez zkušeností opbrtátil na opdborníka.

Další odpovědi
hanulka11

pokud tomu nerozumíš -do toho se doma nepouštěj ,chce to opraváře

Michal Kole

Může to být jenom „pojistka“, ta se musí vyměnit za STEJNÝ typ (velikost protékaného proudu a „rychlost“ přepálení)

Pokud je to v motoru (přepálené „vinutí“) jak je možná levnější nový mixér, pokud je motorek už starší a nemusel by být k sehnání + práce mechanika.

elektrikář

Závad může být spousta. 1 vadná zásuvka 2 zlomený kabel 3 opálené uhlíky 4 Rozlámaná spojka. O pojistkách v mixeru jsem nikdy neslyšel. Nejednodužší obrátit se na nějakého elektrikáře ať se podívá. V opravně by to bylo dražší než nový mixer.

GabulkaA

Já jsem taky měla mixer, suprovej a hrozně jsem byla naštvaná, když se mi pokazil. Ale když jsem se dívala na nabídku nových kousků, tak jsem se ani nepokoušela ho dát na opravu. Nemá to smysl. Taky jsem koupila od Oravy a držák perfektní!

XenieRo

Jako asi to záleží na tom, v jaké kondici mixér je a jak je starý… Určitě i na ceně…

Pajka.111

A má smysl ten mixer spravovat? Já teda nevím, ale podle mě asi moc ne, když je to kazový zboží… My si koupili rovnou nový a jsem spokojená mnohem více, než před tím. Používám ho denně, takže ty nové jsou prostě výborné https://www.o­rava.eu/cz/smo­othie-mixer-rm-1550

TominkaFuky

Hele, ta Orava nabízí i USB smootie mixer… Jako vypadá dost lákavě, ale nevím nevím… Je výkonný? Nevíš? Nemáš ho?