Avatar uživatele
adik97

jak spravit kuchynsky mixer jak se netočí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nelze odpovědět. Nevíme jaký mixér. Nejprve je nutno zjistit kde je závada. Zda je v hnací jednotce či někde v převodech. V každém případě bych doporučoval, aby se člověk bez zkušeností opbrtátil na opdborníka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

pokud tomu nerozumíš -do toho se doma nepouštěj ,chce to opraváře

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Může to být jenom „pojistka“, ta se musí vyměnit za STEJNÝ typ (velikost protékaného proudu a „rychlost“ přepálení)

Pokud je to v motoru (přepálené „vinutí“) jak je možná levnější nový mixér, pokud je motorek už starší a nemusel by být k sehnání + práce mechanika.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Závad může být spousta. 1 vadná zásuvka 2 zlomený kabel 3 opálené uhlíky 4 Rozlámaná spojka. O pojistkách v mixeru jsem nikdy neslyšel. Nejednodužší obrátit se na nějakého elektrikáře ať se podívá. V opravně by to bylo dražší než nový mixer.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Já jsem taky měla mixer, suprovej a hrozně jsem byla naštvaná, když se mi pokazil. Ale když jsem se dívala na nabídku nových kousků, tak jsem se ani nepokoušela ho dát na opravu. Nemá to smysl. Taky jsem koupila od Oravy a držák perfektní!

před 1085 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jako asi to záleží na tom, v jaké kondici mixér je a jak je starý… Určitě i na ceně…

před 1147 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A má smysl ten mixer spravovat? Já teda nevím, ale podle mě asi moc ne, když je to kazový zboží… My si koupili rovnou nový a jsem spokojená mnohem více, než před tím. Používám ho denně, takže ty nové jsou prostě výborné https://www.o­rava.eu/cz/smo­othie-mixer-rm-1550

před 1174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
TominkaFuky

Hele, ta Orava nabízí i USB smootie mixer… Jako vypadá dost lákavě, ale nevím nevím… Je výkonný? Nevíš? Nemáš ho?

Nový příspěvek