FeKka

Jak správě odlepit zadní stranu samolepky?

Mám samolepky, které se špatně odlepují. Většinou se při tom roztrhne. Nehty moc dlouhé nemám, takže mi to s nimi taky moc nepujde, jak toho nejefektivněji docílit? Díky
Doplňuji:
Omlouvám se, ale asi jsem to špatně vysvětlil. Samolepka je ještě na papírku, ze kterého se musí sloupnout a až pak jde někam nelepit. Nejde mi ji sloupnout Z TOHO PAPÍRKU. ;)

Nejlepší odpověď
Bumbes

Docela na to dobře funguje takzvaná žiletková škrabka (bývá například v příslušenství každého sporáku s keramickou deskou). Já takto jednoduše sundavám například neporušené dálniční známky z okna auta.
Při opatrném použití lze obtisk použít opět někde jinde.

Doplnění: špatně jsem přečetl otázku – ale na odlepení krycí folie samolepky je ta žiletka také výborná.

Doplňuji:
Určitě to jde i obyčejným ostrým nožíkem…
S tupým to jde hůře.