Hufnágl

Jak společnosti oznámíte, že si potřebujete odskočit na WC?

Třeba: Jdu položit kabel, jdu trůnit…
==

Nejoriginálnější odpověď bude nominována.

Očekával jsem více výmluv, a proto to mám jednoduchý výběr. Nejlepší příspěvek je od nassina. Gratuluji.

Nejlepší odpověď
Nassin

Sorry, ale musím se jít zbavit zhruba dvě kila bez kostí.

Další odpovědi
Jan Kunčar

Buď se můžu tiše vytratit a a potom se vrátit, jakoby nic, nebo nejbližšímu sousedovi tiše řeknu: „Za chvilku jsem zpátky“ a odejdu.

elkon

Svéprávný člověk nepotřebuje cokoli vysvětlovat. Zvedne se a jde.

anonym

Pokud bereme společnost komplexně:

,,Hej republiko, jdu na záchod a nezapomeň mi fandit!"

hapiky

Řeknu, že musím vyvést hnědku ze stáje.

zjentek

Mohu se vzdálit/si odskočit?

Koukám, že někomu i takováto žádost vůči okolí činí značný problém. Jaksi nechápu podobnou míru hrdosti k vlastní osobě.

Lucyfer: Jo, když seš holka… a když seš kluk, tak: duse vychcat.

Lucyfer

Jdu na záchod. :D

ivzez

Nijak.
Buď se vytratím nebo – když to není možné – se s omluvou (bez uvedení důvodu) vzdálím.

Pepa25

Potřebu oznamovat to společnosti mám pouze po hodně pivech. A pak většinou říkám, že se jdu poradit s trenérem …