M.a.j.k.e.e.

Jak spojit více obrázků do jednoho?

Existuje program, který spojí více obrázků do jednoho?
Děkuju!

Odpovědi
dubraro

Takové věci umí téměř každý program pro úpravu obrázků. Namátkou Gimp, Zoner, Photoshop…

Dismas

Zkus Malování, to to zvládne taky a na rozdíl od kolegou zmìnĕných programů se nemusí instalovat, už v počítači je.

suaeda

Používám program Photofiltre studio, který je zadarmo a lze přidat češtinu. Není sice tak dokonalý jako Photoshop, ale umí toho hodně. Výhodou je, že po naistalování lze překopírovat na flashdisk a mít jej jako portable program, který lze spustit i na jiných počítačích.