Misa503

Jak spojit šroubením M8 a M10?

Dobrý den.

Pro šrouby stejného typu existuje spojovací matice ( např. M8/24 ), ale pro různé šrouby jsem

spojovací matici zatím nenalezl. Nevíte náhodou někdo jak spojit dva šrouby ( M8 a M10 ) nějakým obyčejným šroubením ?

A v menším obchodě také neví. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Běžně se nevyrábí. Jedině si nechat vyrobit u soustružníka.

Další odpovědi
gecco

Neříká se tomu „matice“, ale redukce…
Např. http://zabradli­.heureka.cz/di­eda-redukce-zavitovych-tyci-redukce-m10-m8-sr005/ a hledej v prodejnách se spojovaním materiálem a nebo speciálkách, kde prodávají kovová zábradlí (´stavebnice´) a nebo taková zábradlí montují…
😉

honza19hk

pokud chceš spojit M8 a M10 tak leda svařit ,matice se na to nevyrábí.

odkud jsi? pokud jsi někde poblíž tak ti ty závitovky vyrobim.nebo mi dej rozměry a já ti je vyrobim a pošlu poštou.protože jak už jsem psal nejjednodušší způsob je na to něco přivařit. a ne vymýšlet jak spojit M8 a M10