Jak spojit okna v gimpu?

Po nastartování gimpu se mě objeví program takto http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1061nadap052824333­400230.jpg jde to nějak nastavit aby se všechny 3 okna spojili do sebe?

Odpovědi
led

Gimp po štarte:
Hlavné okno je v strede, ľavé je editačné, pravé historia.
Obrázok nahrávate v strednom poli, ktoré môžte maximalizovať.
Ak nepotrebujete niektoré z bočných okien, môžte ich zrušiť krížikom, ale potom budete musieť chodiť cez lištové ponuky. Čo je veľmi zdĺhavé. Ak vám prekážajú, kliknite si na modrý okraj okna a posuňte nabok. Pre pohodlnosť práce ich nerušte.

kkoudy

zkuste si stáhnout gimpshop