xindo

Jak spárovat televizi Thomson s notebookem?

Jinak než HDMi kabelem popř.WIFI,ale jak naszavit?

Odpovědi
Hans51

HDMI kabelem.

AmazedWolf

Nepíšeš jakou televizi a jaký notebook, značka nestačí. Napadá mě VGA kabel, ale ten nepřenáší zvuk. Přes WiFi to jde jen s chytrou televizí. Jinak nevidím důvod, proč nepoužít HDMI kabel.

Kepler

Pokud nemáš propojení HDMI, pak použij VGA, ale bude to beze zvuku. Ten je nutné řešit zvlášť.

gecco

Tím Doplněním jsi to nevylepšil – popiš přesně, o co ti jde.
Včetně typu notesu a typu televize…

gecco

Slovo „spárovat“ se používá pro připojení pomocí technologie BlueTooth – ty máš TV s BT???
___
Případně své přání vyjádři srozumitelně, nepoužívej slov, jejichž význam neznáš…