iceT

Jak spárovat dva ntb pomocí bluetoth?

Spárovat mobil a ntb nebyl problém,ale zapomněla jsem jak jsem to udělala.
Jde mi o to,abych si mohla přeposílat soubory z jednoho na druhý.Děkuji.
Doplňuji:
A co udělat v případě,že jeden nemůže najít druhý,přestože jsou vedle sebe a oba mají bt zapnuté?

Nejlepší odpověď
tom004

Také si můžete zřídit na druhém ntb jinou e-mailovou adresu a soubory přeposílat pomocí odkazů. Pro velké objemy dat,lze využít program „Letecká pošta“.

Další odpovědi
Miroslavst

Odeslat soubor, zařízení bt a v tabulce by se mělo ukázat najít zařízení, pak potvrdit a je to.
Doplňuji:
Tak to nevím, ale nebylo by to lepší přes flešku? Než se trápit.

niemand

http://notebo­oky.idnes.cz/re­sime-problem-milionu-uzivatelu-netbooku-jak-do-nich-dostat-data-1c2-/tech-a-trendy-nb.asp?c=A100922_­165651_tech-a-trendy-nb_jza

posílání a stahování přes web je hloupost. hezký den

iceT

No vida,takže flashka,no to mě nenapadlo,ale hlavně,že se mi povaluje v šuplíku,díky moc.

Miroslavst

a bude to jednodušší myslím. Není zač.