marynka29

jak sparit neonky???jako aby se oplodili…diky vsem.

Nejlepší odpověď
Ella

musíš si pořídit samičku a samečka, dát je do společného akvárka a příroda zařídí zbytek.
jestli si myslela, že je nějak přinutíš, tak to neprojde :D

Další odpovědi
suaeda

Možná by nebylo od věci dát párek do samostatné menší nádoby. Některé rybky pokud je více druhů v jednom akvárku a nemají klid, tak se o potomstvo nesnaží.

roxy52

Tfffůůůůj,to se mě ale opotilo čelo při přečtení první věty tvoji otázky… .

ahold

Neonky jsou hejnové rybky. Nepomůže separace páru. A pokud jsi začínající akvarista, tak je dost obtížný odchov. Velice záleží na Ph vody a její teplotě. Začni třeba s Pavími očky, nebo mečovkami. Tyto druhy se páří často a hodně se množí.