market32

Jak soužít jinak staré želvy nádherné?

Nemáte zde prosím někde zkušenost se soužitím jinak starých želv? Máme 3 želvy nádherné (2 menší a 1 větší), které jsou na sebe zvyklé od mala. A máme možnost si vzít další 3 želvy (všechny stejně staré a stejně velké jako naše největší) a chtěli bychom je všechny dát do 1 venkovního jezírka :) Budeme rádi za jakoukoliv radu, aby se nám želvy nepoprali a nepokousali :)

Odpovědi
beer

Tyto želvy jsou vcelku snášenlivé, problému bych se neobával. Snad jen při nedostatku volného prostoru by mohly vzniknout nějaké dočasné komplikace, což u zahradního jezírka snad nehrozí.

Zdroj: Vet.praxe