postcd

Jak souvisí tvorba slin s tím, co jsem jedl před několika hodinami?

Před polednem se mě zubař zeptal, zda jsem snídal, že se mi v ústech tvoří hodně slin. Já snídal pouze rajčata, slunečnicová a dýňová semínka. Jakými způsoby lze zajistit, aby se tvořilo méně slin?

Odpovědi
gecco

  1. nedráždit chuťové pohárky (tedy nejíst nic ´ostrého´), v tomto případě mohlo jít o rajčata
  2. nemyslet u zubaře na dobroty (jídlo, pití) – jinak budeš jako Pavlovův pes

😉