Jak sociálka dohlíží na rodinu?

To s tou rodinou sociální pracovník bydlí?

Nejlepší odpověď
kropitko

Pracovník do rodiny pravidelně dochází, případně se informuje ve škole, na úřadě apod,,,
Doplňuji:
Sociální pracovnice-Zastupuje nezl. při jednáních, účastní se jednání soudu, podává návrhy k soudu, šetří poměry v rodině, vykonává dohled nad výchovou, pomáhá řešit problémy v rodině, jedná o ústavní výchově, navštěvuje děti v ústavní výchově, vede spisovou příslušnou dokumentaci.

http://www.re­py.cz/umc/soc/per­sonalni-struktura-odboru-socialni-pece-oddeleni-socialne

Další odpovědi
Miroslavst

Jak uvedla kropítko, ale pokud si sociálního pracovníka vezmete za manžela-manželku, tak ano, bydlí s vámi.