jakubb1111

Jak si mám vymyslet ORIGINÁLNÍ přezdívku. POMOZTE !

Mám MILIARDU přezdívek ale každá mě omrzí moje jméno (Jakub Kozubský) prosím pomozte mi :) Budu rád když se něco najde

Nejlepší odpověď
badisko

pokud vim tak prezdivky ti davaji …lide …nedavas si ji sam …:D pokud jde o nick .. tak mas 2 moznosti pouzit predstavivost …nebo si do google.cz napsat ..vtine nicky …nebo nejlepsi nicky ..a podobne …

Další odpovědi
Hamon

TenKterySiNeu­melVymysletPrez­divku

zjentek

Kozub samo o sobě je špica, ale já bych nasadil Jakozub ..ovšem lahny ti též dobře radí- Bukaj Buzok :o

quentos

přezdívky většinou vycházejí z nějaké konkrétní životní situace nositele. Těžko tedy radit :{(>
Doplňuji:
pokud jde o jméno, kozub je slovensky krb – co takhle Krbec :{))>

anonym

A co takhle své jméno pozpátku…Jakub­..BUKAJ…podle mě by to bylo dobré.

Lorrien

Cube [kjůb] = kostka

anonym

sen nomo

Nic originalni nevymyslis… ja pouzivam 4154 a na nakym ruskym serveru jsem potkal 4134 a dost casto se me stava ze se chci registrovat a 4154 je uz pouzity.

Kelt

Můžeš si udělat přezdívku ze svého jména, přesmyška, jméno v jiném jazyce, nebo podle toho, co děláš, co tě baví, podle nějakého hrdiny z knížky, filmu, podle nějakého výrobku nebo nějakého cizího slova, třeba finsky, maďarsky nebo jinak. Hlavně, aby se to líbilo tobě. Mohu Ti ze jména udělat Jakuza – to je japonská mafie, nebo jabuza, Bazuka – to je střelná zbraň a pod.

ke4n

ZUB
KOZÍ ZUB
KOZOZUB
KUBOZUB
ZUBOKUB
KOZUBÁK
vyber si :)

RyanCooperX

To je na tobe. Vezmi papir a skladej. Delaval sem to taky.