lečitel

jak snižit vysokou glukozu

Doplňuji:
sniženi vysoke glukozy

Nejlepší odpověď
www

Jíst několikrát denně v malých dávkách, omezit potraviny s vysokým obsahem cukrů (včetně složitých) a tučných. Více sportovat, stravovat se zdravě.
Zkušenost diabetika
Doplňuji:
Žádná potravina ti hladinu cukru uměle ‚nesníží‘, pouze ti ten cukr buď dodá, nebo nedodá (citron,zelí,ze­lenina ap.)

Další odpovědi
mosoj

Pokud ti nepracuje slinivka, žádná dieta ti nepomůže. Jedině metformin a pod.na podporu činnosti slinivky, nebo inzulin, který nahradí již nefunkční slinivku.
Bez glukózy v krvi žít nemůžeš, neboť mozek je vyživovaný jenom glukózou.

marci1

Při zvýšené hladině cukru v krvi, doporučuji navštívit lékaře, aby se zjistilo, jestli se jedná o diabetes či ne. Přírodní prostředky na snížení cukru : česnek, cibule, kysané i syrové zelí, jablečná šťáva, skořice, citrón apod.