kazisvět

Jak snížit riziko tenisového loktu při práci s počítačovou myší?

Tenis hraju minimálně (do 10 hod za rok), ale v poslední době jsem začal cítit mírné bolesti v pravém lokti. Odhaduji, že je to kvůli mé časté práci s myší. Mám trochu obavu, aby se bolesti nezvětšily, a tak se chci zeptat, jak mohu pravému lokti při práci s myší nejlépe ulevit. Vím, že nejlépe by bylo na počítač nějakou dobu nesahat, ale to u mne není možný 🙂

Nejlepší odpověď
Čarodějnice

Uvolnit krční páteř,protahovací cviky.Potom dejte na loket list ze zelí když se objeví vysušené místo přikládat ob den.