Ondrej01

Jak snížit Packet loss u online her?

Zdravím, mám poslední dobou problémy při online hrách jako je například League of Legends. Většinou hraji s přáteli, oni mají vždy čistou, nelagující hru.. jenže já mám sice nízký ping (okolo 60ms) ale Packet loss většinou nad 50% a všichni moji přátelé mají 0%. Nevíte co to způsobuje? Připojení přes wifi, router mám 10cm od počítače, připojen na něm je maximálně další jeden notebook. Při přehrávání HD videí 1080p stačí 10 vteřin počkat a už můžu bez zastavování sledovat celé video, takže internet nejspíš tak špatný sám o sobě nebude. Download mívám asi 400kb/s. Díky a prosím o normální rady. 😁

Odpovědi
pl4toon

Doplním rodiera, může to způsobovat i špatné nastavení routeru, či nevhodně zvolené šifrování. Zkus se připojít k routeru kabelem a porovnej stabilitu.

rodier

Zavolat providerovi internetu (firma od ktere mas net) at to spravi. Je to problem na siti, bud neco s kabely, nebo a to spis, zatizenej server u firmy pres kterou ti jde internet, potomt o nestiha prijimat pakety, propousti je a proto ti to laguje. (das povle neco udelat > odesle se paket > server je laglej tak ho neprijme > nic se ve hre nestane).