pusinka50

Jak snášíte navoněné lidi v dopravních prostředcích?

Tak tu máme sluníčko a teplo, či spíše horko v autobusech a tramvajích a už to v nich začíná zapáchat potem.. Co když se k tomu nepříjemnému odéru ještě přidá někdo dost navoněný a ještě k tomu třeba i těžkou vůní?

Nejlepší odpověď
dědapetr

jiná odpověď

Decentně navonění mě nevadí,ale horší je srážka s zamindrákovaným blbcem.

Další odpovědi
briketka10

jiná odpověď

když je voňavka příjemná a voní mi
nevadí mi, jinak si odsednu, je-li kam,
ale co nesnáším jsou ožralci a lidi co
vytáhnou na podzim kabáty ze skříní a
hodně puchnou, jako by je nikdy sto
let neprali to dejchám pusou, nebo taky
přesedám..
za další, když se vedle mě postaví
propocenej člověk a rozcápne ruku,
tak, že ten pot přímo cejtím to bych
blila no vážně a jemu je to fukajs..

gecco

vadí mi to a nesnáším to

Upřímně – raději ´potkám´ dobře uleželého bezdomovce, než všemi mastmi mazanou paničku…
😉
Je zvláštní, že ty chemické smrady, které mají přerazit nemytej pot, vytvářejí opravdu úděsný odér – a podle mých zkušeností se tak ´prezentují´ hlavně (až téměř výhradně) baby…

brillant

vadí mi to a nesnáším to

marci1

jiná odpověď

Nejlépe když člověk voní čistotou, mýdlem. Může to být je i jemná nevtíravá vůně ( pokud je umytý ). Nejhorší jsou ty těžké parfémy, to je mi nepříjemné a odcházím na opačnou stranu dopravního prostředku a konečně mohu dýchat. 🙂

anonym

vadí mi to a nesnáším to

S mastnou tyčí nejezdím,ale vím,že ti tlustí smrdí víc než hubení…
Doplňuji:
Otázka je položena jak od školačky 2.třídy.
Nesnáším také vejce,abych to ještě doplnil.
Ty nesmrdíš potem?když jedeš v hicu v mhd?To jsi tak hodně navoněná,že to není cítit?

Agneta

nevadí mi to

Právě naopak – studuji jejich vkus:DDD

anonym

jiná odpověď

Doplňuji:
Radši parfém, než pot, to se mi zvedá žaludek

melanie

jiná odpověď

Doplňuji:
Když jsem s někým navoněným v autobuse ( jakože v autobusem v podstatě ani nejezdím), tak mi to tu chvilku nevadí. Ovšem máme jednu ( už starší) učitelku a tak je vždycky tak navoněná, že se s nedá ani být v místnosti. Ke všemu to bývá odporně sladká vůně, který se pro starší dámu ani nehodí. Takže navonění lidi mi vadí jak kdy.

da ny

jiná odpověď

Mnohem lépe, než ty čpící stoletým potem, močí a páchnoucí hospodskými výpary…
Klasické „ruské duchy“ nemusím, ale „ustojím“ 😁

Front

vadí mi to a nesnáším to

Garf007

nevadí mi to

zzzlatokopka

nevadí mi to

Nejezdím tím:-)))

pleaseidontk

jiná odpověď

zelí

jiná odpověď

DceFR

vadí mi to a nesnáším to

Doplňuji:
Naštěstí prostředky hromadné dopravy už dlouho nemusím používat.

pusinka50

Heleď jugare, za to, že jsem tě neopalcovala, jsi doplnil svou odpověď jen proto, aby mne urážel? Žádám tě, aby na mé otázky NEODPOVÍDAL! Palcovat tě nebudu. Na tvé naivní dětské otázky, jak od dítěte z mateřské školky, odpovídat také nebudu. Tys zneužil přístup k mému profilu a psal jsi rýpavé zprávy jinému uživateli pod mým nickem!!! Měla jsem pak z toho jen problémy. A máš tu drzost nepřiznat se a dělat jakoby nic a myslet si, že tě za ten podraz budu ještě bodovat??!! Neomluvil ses mi ještě za tu sviňárnu. Chováš se jak malé děcko, také lže a lže a doufá, že mu lež projde. Já lži nesnáším!

annas

Dala jsem Jugarovi palec před doplněním. S dodatkem odpovědi nesouhlasím. ☹

pusinka50

Děkuji ti annas za příspěvek. Jugar je podrazák, který v životě nepřizná, že na tebe podraz udělal a nikdy se za to neomluví. Kdyby se býval omluvil, bylo by to lepší. Nevím, možná byl tak přepitý pivem, že si ani nepamatuje, že můj nick zneužil Když se mi neomluvil, skončila jsem s ním, je pro mě nula. A bodovat ho rozhodně nebudu. Ale on se mi mstí, ačkoliv jsem jeho jméno dosud veřejně neuvedla, a píše na mě hnusné věci. No co s takovým bezpáteřním prolhaným člověkem?:-(( Má původní otázka, když jsem zjistila zneužití profilu jugarem, zněla, zda někdo z uživatelů nedostal ode mě nějakou podivnou zprávu, s vysvětlením, že někdo zneužil přístup na můj profil. No škoda, že jsem hned nezveřejnila jeho jméno, kdybych věděla, že se začne BEZDŮVODNĚ MSTÍT:-((