neli13

Jak snadno otočit video, aby šlo pozpátku?

Ahoj,

dělám takový filmeček a potřebuji otočit pár videií, aby šla pozpátku. Dělám to v Movie Makeru, takže potřebuju, aby ta otočená vide pak podporoval. Zkoušel jsem například Easy Video Reverser, ale free verze nechává logo ve videu. Pak ještě nějaký programy, ale vůbec z toho nic kloudnýho nevzešlo. Když to udělám online, tak mají videa hroznou kvalitu. Poradíte prosim někdo? Profesionální programy nemám a neumím s nimi.

Moc díky.

Odpovědi
Awe

Používám Video Time reversal 2 a je to jednoduché a luxusní výsledek