Avatar uživatele
Ivana

Jak snadno mechanicky vyčistit beze šmouh dveřní výplně z mačkaného skla (parní čistič nevlastním)?

Vyzkoušela jsem všechno možné (různé kartáčky,čistící prostředky atd.) a stále nejsem spokojena.Díky za radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

cif cream ..zeleny …a cim to mate zasrane by nam taky pomohlo na kazdou spinu je lepsi neco jineho …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

mačkané sklo je hodně široký pojem. Známý používá do špatně přístupných záhybů oven cleaner (možno i jiný prostředek s hydroxidem sodným), nechá působit a pak drhne kartáčema. Jak mačkané sklo máte vy, nevíme ..zkuste, uvidíte ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ivano, užila jsem si takových výplní a jejich čistění habaděj. Parní čistič se dá v pohodě sehnat i za pětistovku a mohu Ti potvrdit, že ten je na to daleko nejlepší. Nikdy jsem neměla výplně dveří tak čisté, ať jsem se všemožně dřela a snažila. Teď je takový čistič ve slevě s řadou doplňků na TV SHOPU.

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivana

Díky za odpověď,tušila jsem,že to asi bez parního čističe nepůjde ale vysvětlete to chlapovi?! Pak už jedině kladivo .....doufám,že mi to někdo poradí.Hezký den.

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Ivanko tak ho posli sem my mu to vysvetlime raz dva…

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek