Ivana

Jak snadno mechanicky vyčistit beze šmouh dveřní výplně z mačkaného skla (parní čistič nevlastním)?

Vyzkoušela jsem všechno možné (různé kartáčky,čistící prostředky atd.) a stále nejsem spokojena.Díky za radu.

Nejlepší odpověď
badisko

cif cream ..zeleny …a cim to mate zasrane by nam taky pomohlo na kazdou spinu je lepsi neco jineho …

Další odpovědi
zjentek

mačkané sklo je hodně široký pojem. Známý používá do špatně přístupných záhybů oven cleaner (možno i jiný prostředek s hydroxidem sodným), nechá působit a pak drhne kartáčema. Jak mačkané sklo máte vy, nevíme ..zkuste, uvidíte ,)

anonym

Ivano, užila jsem si takových výplní a jejich čistění habaděj. Parní čistič se dá v pohodě sehnat i za pětistovku a mohu Ti potvrdit, že ten je na to daleko nejlepší. Nikdy jsem neměla výplně dveří tak čisté, ať jsem se všemožně dřela a snažila. Teď je takový čistič ve slevě s řadou doplňků na TV SHOPU.

Ivana

Díky za odpověď,tušila jsem,že to asi bez parního čističe nepůjde ale vysvětlete to chlapovi?! Pak už jedině kladivo .....doufám,že mi to někdo poradí.Hezký den.

badisko

Ivanko tak ho posli sem my mu to vysvetlime raz dva…