wocas

Jak snadno a lacino na demolici domu v ne moc dobrém stavu

Nechce mi papírovat a běhat po úřadech, platit demoliční firmu… Co když barák spadne sám nebo „sám“ – tj. s dopomocí ? Mohu nemovitost nabídnout na rozebrání? Zájemci si mohou sami sundat a vzít tašky, cihly, co já vím, trámy, dřevo atp. Slyšel jsem, že demolici stavby postavené na povolení je nutná firma a na ohlášení to můžu zbořit sám, tohle je víc jak 120 let starej dům, když ho stavěli, tak na nějaký povolení házeli bobek…

Odpovědi
Pepa25

Vlastní provedení asi není takový problém, ale papírově bych to nepodcenil, v odkazu je zajímavá debata na téma ušetřených 6 tis. za projekt versus platit statisíce ČEZu za přesunutí „kapličky“ …
https://www.mo­drastrecha.cz/fo­rum/urady-a-dane/bourani-stareho-domu-a-stavba-noveho-co-musime-zaridit/