Rootfelen

Jak snadněji odstranit staré plakáty ze zdí?

Ahoj, neměli byste nějakou radu, jak lépe odstranit staré plakáty ze zdí na toaletě (umakart a smaltované dveře stupaček)? Vylepil si je tam otec někdy před 20–25 lety a stále tam visí, i když tady už přes 10 let nebydlí.

Díky

Nejlepší odpověď
venkovan

Když to nepůjde odstranit, tak bych přelepil jiným plakátem.
Napadá mne, že bych tam dal nějakou fotku z voleb. Asi bych si tam především dal dva dnešní politiky – ministry. Myslím, že při pohledu na ně by mi stolice odcházela lépe a tím by byli alespoň pro mne něčím prospěšným.

Další odpovědi
anonym

Moc snadné to nejspíš nebude. Záleží na lepidle, které otec použil. Asi plakáty bude třeba navlhčit a strhnout, zbytek opatrně seškrábat a dočistit nejlépe pastou Toro.
Ad venkovan – tak za tu odpověď díky. Hezky jsem se zasmála.