Radak

Jak smažíte sýr, aby nevytekl z trojobalu? Děkuji za rady a tipy.

Nejlepší odpověď
kropitko

Čím rychleji ho osmažíte, tím je menší šance, že vyteče.

Další odpovědi
hanulka11

Já ho 2× obalím a zaručeně nevyteče a na 1/4h ho můžete dát obalený do mrazáku a na 100% nevyteče při smažení, obracejte obracečkou

Lisbeth

Kupuji jen 30% a po konečném obalení ve strouhance ho znovu namočím do vajíčka a ještě jednou do strouhanky. A hrany někdy ještě jednou. A vložím do rozpáleného oleje, který potom stáhnu na sporo. Nevyteče 🙂

iceT

Obalím 2× a strčím na chvíli do mrazáku,docela to funguje.

Jahoda

Já přidávám spíš radu – Pokud ho při smažení obracíte, může se stát, že ho něčím propíchnete. Např. něco ostrého. Pak už bohužel… máte po sýru > vytekl.

ReHu

Potvrzuji zde uvedené.
Na chvíli do mrazáku a 2× obalit.