davestejk

Jak smazat složku na Win 7 ?

Zdravím,
už dlouho mi nejde odstranit složka, která sice vznikla z RARu, ale jinak je to normální složka.
Nevíte v čem je chyba ? Systém ji tam zřejmě nevidí…

viz. obrázek

děkuji za odpověď

Odpovědi
Mc Merkurion

… nech to plavat, zavři to okno, až zrestartuješ počítač, nemělo by to tam bejt …

Front

Zkus tam nahrát nějaký malý soubor a pak smazat, když to nepůjde tak to zkus ve stavu nouze.

davestejk

Total Commander to zvládnul… byly tam nějaký skrytý obrázky zřejmě…

davestejk

Front: dobrej nápad…zkusil jsem tam nahrát malý obrázek, ale udělalo to to, že se ta složka jakokdyby zkopírovala … a teď tam byly dvě(naprosto stejné složky se stejným názvem…) … jedna vymazat poté šla, ale ta druhé ne ee :) to je záhada

davestejk

už to tam mám právě 4 měsíce a už mě to začíná sra a át …restartů už bylo…

Mc Merkurion

… a neni náhodou skrytá? … když to zavřeš, tak se znova objeví?

davestejk

skrytá není … když ji zavřu, tak se znovu objeví…

Mc Merkurion

tak holt se podívat do onoho umístění a nebo to skartovat, já k tomu používal AVG … jo, ale vzpomínám si, že jednou mi taky něco nešlo smazat, tak sem si stáhl nějakej program na čištění (cclearn to nebyl, to vim) a tím se to smazalo, ale už nevim, jak se jmenoval, je to už dlouho …

davestejk

díky za odpověď