vita

Jak smazat profil??

Ahoj jak smazat profil na Facebooku??Dik

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nastavení účtu > Zabezpečení > Deaktivovat profil

Další odpovědi
sgr

najdeš to v nastavení ale trvá to 15 dní než ti ho smažou jinak to nejde když to uděláš tak jak radí kolega podemnou tak ti to sice půjde ale nesmíš se prostě 15 dní přihlásit a pak ti ho smažou a nebo na něj vůbec nechoď půl roku a oni ho smažou sami

SickBreed

Zase lživé odpovědi, účet na facebooku se nemaže, účet na facebooku se pouze zneviditelní pro lidi, nicméně v databázi zůstává pořád, facebook s tvými údaji operuje pořád a mám ten pocit že si kdykoliv můžeš účet znovu obnovit.

štamgast

https://www.fa­cebook.com/hel­p/delete_accou­nt Tady z toho odkazu se to smázne hned a natrvalo.