Amie

Jak smazat historii na skypu, když je to anglicky?

Ano, jak smazat historii vím, nebo bych si to našla. Problém nastává, když to máte v cizím jazyce – nevíte jak to smazat a zda jde si změnit jazyk na skypu, aby to bylo česky a nemusela zdlouhavě tápat?
Doplňuji:
Hanulka – no když je to anglicky, tak nepoznám co jsou nástroje.. :D

Nejlepší odpověď
Syd

Nástroje (tools) – změnit jazyk (change language) – česky (czech)

Další odpovědi
hanulka11

nástroje, nastavení ,a tam máš tabulku a vybereš si řeč
Doplňuji:
tools-options-set program language to a dáš si řeč a pak uložit a je to

hanulka11

Syd omlouvám se, než jsem to doplnila… už jsi byla rychlejší