Michal Kole

Jak slovně nadávají (co říkají) Vaše děti,když je každý všední den posíláte do základní a střední školy či učiliště ?

Nejlepší odpověď
huxa

osobně říkám rodičům „čau“ nebo „zdar“

Další odpovědi
www

Děti do školy již dávno neposílám a kocoura vůbec ne.:-D
Běžně ale děti brblají, logicky se jim totiž nechce.
A jak-to záleží na výchově, slovníku používaném dospělými doma ap.

Rocker

Nenadává,ví že tam stejně musí.Jen když píšou test z angličtiny,zkou­ší,jestli by se nemohl hodit marod:-)

adelajda

nevím o čom je řač nechapu tě

WeeBear

Za sebe, jakožto studenta, – nemám komu nadávat, jelikož ráno nebývá nikdo doma. 😁 Spíše nadávám ráno budíku, pak se už kolikrát i těším, studuji totiž něco, co mě naplňuje a to je pro docházku hlavní! 😁