peta999

Jak sloučit oddíly USB flash disku?

Mám Kingston USB flash disk, který byl dříve připojen k televizi. Když jsem jej od televize odpojovala, normálně jsem jej odregistrovala, tak, jak se to má správně dělat. Ale když ho teď připojím k počítači, je rozdělený na 4 oddíly o různé kapacitě, prostě jako kdybych k počítači připojila 4 různé flešky. Jak je mám dát dohromady, aby z toho zase byla 1 normální fleška?

Nejlepší odpověď
Alesh

Start / Správa počítače / Správa disků

pravým kliknout na ty oddíly a dát odstranit, následně ten poslední zvětšit na maximum

Další odpovědi
elkon

Spustit formátování disku.

Edison

Elkon: Formát disku zformátuje jen jeden vybraný oddíl.

elkon

Není to pravda, formátování odstraní z flešky vše.

Mc Merkurion

… celou flešku, podle nastavení …

Edison

Aha… to jsem nikdy neviděl…