atriplex

Jak sloučit jednolivé části filmu v jeden celek?

Mám několik částí filmu s koncovkou .avi. Chtěl bych tyto části pospojovat, aby vznikl jeden film. Jak?

Nejlepší odpověď
iq

Dle mého je nejlepší použít program virtualDub.Je free,v češtině a dobře se s ním pracuje.Jinak .avi je jen kontejner.Ještě záleží v jakém kodeku to je komprimováno.

Další odpovědi
anonym

program AviDemux .. najdete na slunecnice.cz

V něm otevřít první část a přes menu soubor > připojit … připojit druhou … výsledek uložit do nového avi

Podmínkou je stejny formát videa i audia obou spojovanych části

FilosofovaEm

V Total Commanderu. Vytvoř si složku – kdekoliv a v TC si jí na levé půlce otevři. Na pravé půlce si označ, které soubory tam chceš sloučit a v Souboru zmáčkni sloučit soubory. Celkem lehké – jen na to přijít, viď, můj filosofe..