miape

jak sloučím virtuální disk s pevným diskem?

mám ssd 120 gb a ten sem si rozdělil na C (80gb) a dejme tomu disk E (40gb).
nevíte jak zařídím, abych měl zpátky jen C s plnou kapacitou?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jaký máš OS? Ve Win na to stačí fdisk.

Další odpovědi
cochee

To, co popisuješ v detailu otázky, ale není sloučení virtuálního a pevného disku. Virtuální disk je dočasný disk utvořený v RAM. Takový úkon proto ani není možný. Platí odpověď Emefeje a obecněji, nepotřebujeme ani nainstalované Windows. Stačí instalační médium jakéhokoliv moderního operačního systému, po spuštění instalace se vždy začíná výběrem a případnou úpravou disku