strkaky

Jak slepit roztrženou stránku v knize?

Dobrý den,
nedopatřením jsem natrhla 2 stránky v knize, sice kusy ještě drží u sebe, ale natržený jsou celkem hodně. Potřebovala bych poradit, čím slepit tyto stránky, aby to bylo co nejméně poznat. Izolepa je pro mě krajním řešením. Děkuji.

Odpovědi
Drap

Bankovní páskou

arygnoc

v podstate môžete použiť akékoľvek priesvitné tekuté lepidlo (najlepšie na lepenie papiera alebo dreva, ale nie glej, nie je totiž pružný), ktoré štetcom nanesiete na lepené „hrany“.

pevnosť ale nebude ktovieaká, záleží na druhu použitého lepidla.
nedoporučujem sekundové lepidlo, tuhne príliš rýchlo.

marci1

Taktéž bych to slepila bankovní páskou, popř. vyzkoušela průsvitné lepidlo.

iceT

Bankovní pásku jsem jednou sháněla a nesehnala,postačila by i průsvitná papírová páska.