Kelt

Jak sledujete filmy, které se každoročně opakují? Se zájmem, nebo se nudíte.

Tak o Vánocích klasika, Mrazík, Tři oříšky pro Popelku a další. Já jsem každý film viděl nejméně 30 x. Takže to znám nazpaměť. Vy takové filmy ještě dokážete vychutnat, radovat se z toho? Nebo to berete jako kulisu pro rodinu, kdy jednoho zajímají zákusky, druhého hádanky, další si čte a další surfuje na internetu. Ne, že bych se toho nedokázal vzdát, ale film si nedokážu užít. Jak to děláte vy? A nepište ve smyslu, když se nechceš dívat , tak se nedívej. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Je jen málo filmů. které bych chtěl vidět znova. Buď jsou to „béčka“, nebo naopak nezapomenutelné fimy, které se mi vryjí do paměti a nemusím je vidět často. Ty druhé sleduji znova snad až s odstupem několika let. Nejradši si stáhnu něco nového z ulozto.cz.

Další odpovědi
Drap

O Vánocích většinou nesleduji vůbec žádné filmy.

Roman71

Když si chci připomenout nějaký opravdu zajímavý a dobrý film, tak se na něj s odstupem času rád podívám znovu.. a podotýkám, že to dělám svátky – nesvátky.

zjentek

TV nesleduji, čili pakující se filmy neřeším a teď, když mně zrušili CzTorrent, tak jsem v kýblu a neřeším už vůbec žádný filmy – smolík, konečná… Ještě jsem nepřišel na web, kde by byly novinky tak úhledně a přehledně srovnány, jako tomu bylo právě na CZT, o kvalitě dat a rychlosti přenosu/stažení ani nemluvě.

supersonny11

Pravidelně se dívám v televizi jen na Sám doma. Podívat se jak Kevin zdrhá před zloději, co víc si může člověk o Vánocích přát.
Jinak přes rok TV nesleduju, na co se chci podívat si stáhnu z netu.

aliendrone

No, já už TV nemám, takže problém neřeším. Venkoncem mi ty soudobé vánoční programy přišly už v době, kdy jsem ji ještě používal DOST o ničem.

Když jsem ji ale ještě používal, tak mi to 1× do roka nijak nevadilo. Třeba z Mrazíka znám celé pasáže dialogů zpaměti DODNES. Je to jako s ženskou, taky si někteří kladou otázku „Jednou, dvakrát, možná i 10× OK, ale spát s níc celé ROKY? Není to nuda?“ Jsou mezi námi i tací, kterým na tom nic divného nepřjde, no. ;) :D :D

Mr. Marek

Mrazík – nudil mě od začátku, dost nepovedená pohádka
Popelka – jednou, dvakrát to šlo, ale pak už mě to tak nenadchlo
Shrnutí: Mám raději novinky, i komedie s myšlenkou, TV opakují pohádky, že už ji ani nemám chuť zapínat.

Justin1

Dřív jsem se snažil o Vánocích vidět Chobotnice z druhého patra, Obušku, z pytle ven, Mr. Beana, Císařova pekaře, Pekařova císaře, My Fair Lady, Pelíšky nebo ten film, kde rodina Griswaldových slaví Vánoce. Teď už budu mít Vánoce úplně bez televize.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

supersonny11

zjentek: https://rarbgto­rrents.org/to­rrents.php

zjentek

Díky, to je super! Žasnu, to jsem neznal. Jenže co čeština? Na to se tady asi nehraje, že? (;

Lurius

sktorrent.eu

aliendrone

zjentek>>> Chápu, že máš fofr ohledně vybírání náhradnice za Emmičku, ale OPRAVDU neznáš web www.titulky.com ? Jax coby torrenťák bez něj vůbec mohl existovat? :o ;)

zjentek

(; D; D; … No mě bolej oči a tak jsem sosal češtinu, no… mně těch pokažených 50% filmu dabingem zase tolik nevadilo, bo mám dobrý bedny, s kterými ti čoeče při akčních scénách kromě obvyklýho „tř třř drž dř dřř drž tř tř“, normálně slyším taky původní, originál zvuky na pozadí! (; (;

zjentek

…A ty titule napasuju vždy a všude? Schválně to teď zkusím, včera jsem si stáhl jeden z těchto>> https://rarbgto­rrents.org/to­rrent/z4sig7q , konkrétně ten vel. 1,88GB a tak se podívám, jestli titule poběží, jak mají. Jinak díky, kdyby něco… (;