Rejkjavik

Jak sledujete filmy?

Jaké východisko volíte, když se chcete dívat na film? Pustíte si originální znění, nebo nadabovanou verzi? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… no záleží na tom,jestli ho stáhnu s titulema nebo s dabingem …

Další odpovědi
anonym

Souhlasím s – Mc Merkurion -.A protože jsem starší generace a jinou řeč neumím, tak se snažím hledat český dabing.

anonym

je mi to jedno. když na něj koukám večer, ke konci usnu skoro vždy

Kura

Posledních cca 10 let už jedině český dabing, američani mě přijdou že mluví všichni stejným tónem hlasu, přejedlo se mě to.

Rokio

Když si ho stáhnu z internetu, je v originální verzi. Za předpokladu, že se na něj koukám v televizi, je v nadabované verzi.