panenka

Jak sledovat pořady na streamu kvalitně?

vždy když chci shlédnout něco na streamu během toho vysílání se mi začne zadrhávat zvuk a ukazuje se mi že na tehle stránce se vyskytla chyba můžete mi někdo poradit jak sledovat pořady ve kvalitě bez potíží kdyžtak prosím o stručný popis co dělat děkuji

Odpovědi
Sniper37

Taky jsem měl tento problém a od doby, co používám operu se mi to nestalo, zkus to taky a uvidíš jestli ti to taky pomůže