Midoc

Jak sledovat data v mobilním telefonu? Jaké jsou možnosti?

Kolik zbývá GB dat v mobilním telefonu do konce obdobi např. měsíce.

Nejlepší odpověď
Hlada

Přímo v Androidu: Nastavení/Mobilní data
V aplikaci operátora
V aplikaci Call Meter 3G

Další odpovědi
cochee

Nejlépe asi přes webovou stránku operátora s účtem uživatele. Dnes není problém si ji zobrazit pomocí mobilu.

Schluker

Ja sleduju pres aplikaci operatora. Teda sleduju… kdyz jdu zaplatit vyuctovani tak zahlidnu kolik mi zbyva, moc to neresim.

Arne1

Nejjednodušeji přímo v nastavení telefonu. Můžeš si tam zvilit nějaký limit a při jeho dosažení tě telefon upozorní.

elkon

Kolik zbývá musíš vědět podle sjednaného tarifu. Jinak já to mám přesně v aplikaci Moje O2.