bc.turek

Jak slavíte MDŽ a SVÁTEK MATEK?

Nejlepší odpověď
quentos

MDŽ ne, minulý režim ho v těchto končinách natolik zprznil, že není o co stát.
Svátek matek samozřejmě řádně s maminkou slavím, nezapomenu popřát a objevit se s nějakým originálním dárkem. Květinu obvykle ne, to je, zejména v tento svátek, již moc otřelé.

Další odpovědi
jirkajirka

Děti by měli slavit s maminkama svátek matek. A ženy by měli slavit s muži.Ne každá žena může mít děti.Na víc jsou to dva různé svátky ,které spolu nesouvisí.V minulém režimu jsem slavil NDŽ a nevzpomínám si že by jej nějdo prznil. Záleželo jen na slušnosti. Na svatbách se taky pije a nikdo neprzní svazek manželský.

Drap

Svátek matek ne. MD6, klasika, všem ženám v okolí kytku, bez rozdílu zda je či neni matka. Osobně neslavím, jen přeji.

Sůwa

Drape, MD6 je fakt originální, to si budu pamatovat. Moc chvátáš asi 🙂