cizrna

Jak skrýt navigační panel u windows phone 10?

Budu moc rad za každou radu a nápomoc.

Jak skrýt navigační panel? Řeší se to někde v nastaveni telefonu? Nebo mam jen špatně aktualizovaný SW? Lze to nějak přeinstalovat a jak? Nebo to mám řešit reklamací?

Skrytí navigačního panelu mně nefunguje pouze u dvou aplikací (jinak ano, klasickým stažením pomocí prstu):
„messenger“ – navigační panel se překrývá s polem pro vkládání textu a jelikož ten panel nejde skryt, nemůžu ani psát do pole a posílat tak zprávy :(
„whatsapp“ – stejný problém u této aplikace.

A mám ještě jednu „závadu“, nelze mi v aplikaci „lidé“ vkládat nové kontakty, vždy když kliknu na tlačítko „+“ → přidat nový kontakt, aplikace spadne.

Mám Lumia 640 s původní verzí Windows phone 8.1, kterou jsem nedávno aktualizoval na Windows phone 10. Předtím jsem tyhle problémy vůbec neměl, to až teď po té aktualizaci….

Díky moc :)

Odpovědi
kapka

Mám stejný telefon s aktualizovaným windows phone na desitku. Pridavat kontakty v aplikaci lidé mi jde bez problémů.
V messengeru nejde navigační panel skryt, ted jsem si to ověřila, ale u me se nepřerývá s ničím, co potrebuji ke správnému fungováni aplikace. Whatsapp nemam.
Zkuste reklamovat.