gepik

Jak škrtat v dokumentu Microsoft Word?

Mám otevřený formulář v Microsoft Word a je tam napsané „nehodící se škrtněte“. Nedaří se mi přeškrtnout předepsané možnosti, jen se mi mažou. Jak na to?

Nejlepší odpověď
quentos

to, co chcete přeškrtnout, si označte myší, pak jděte do menu Formát > Znak (v dřívějších verzích Formát > Písmo), v záložce „efekty pro písmo“ by mělo být nabídnuto „přeškrtnutí“ dokoce několikerého typu (jednoduché. dvojité…)

Další odpovědi
odpomass

To je otázka… Normálně vytisknout a přeškrtnout…

Larissa

Domů > Písmo > první řádek zdola – (jsou tam možnosti B (tučný text), I (kurzíva), U (podtrhnutí), abc (přeškrtnutí)

Označte text a dejte abc.