mike beneš

Jak skončí knížka dva roky prázdnin

Nejlepší odpověď
Lordcruss

Co takhle si jí dočíst do konce nebo se kouknout do zádu na knížku?

Další odpovědi
Drap

Dobře. Ale nejlépe to zjistíš, když si ji přečteš. Je to skvělá kniha

led

Kniha je krásna, oplatí sa ju prečítať a ako zvyčajne Verne končí svoje príbehy víťazstvom rozumu a lásky.
Ako skončí kniha?
Záleží od vydania a prekladu. Záverečné slová sa občas menia.
Ako skončí kniha?
…u niekoho zavretím a odložením do knižnice, u niekoho vypnutím e-booku, ba našli sa aj zábudlivci čo ju nechali v hromadnej doprave, skúste sa opýtať na stratách a nálezoch.

bolak

no jak asi, začnou obalovat sešity, linkovat okraje a tak dále

Hamon

Tečkou.