dáma z ČR

Jak ,,skladujete" kabely a nabíječky?

Jak ,,skladujete" nabíječky a kabely např. nabíječky k mobilům, k notebookům, usb kabely, sluchátka apod. když je zrovna nepoužíváte?

Nejlepší odpověď
gecco

Smotané v ´šuplíku´ – tak, aby se nešmodrhaly, nelámaly se drátky, nezaplétaly se do sebe…
😉

Další odpovědi
jáára

V bedně. Je tam z nich už pěkná koule. Mobil nabíjím v PC a notebook doma moc nevyndám. Nabíječka je v brašně

štamgast

V šuplíku nebo někde položené.

Kamilovo

Vždycky mě štvalo, že se všechny ty kabely pak do sebe zamotaly a následné odmotávání pak zabralo strašně dlouho. Já to nakonec vyřešil tak, že jsem si z https://www.a­damos.cz/staho­vaci-pasky koupil stahovací pásky, díky čemuž jsem tomu dost dobře zabránil.