pavlo0113

Jak sjednotit národ a oddlužit obyvatele ?

Nejlepší odpověď
Figgo182

to je jako bych se zeptal jestli na své ztopořené přirození můžu chytat MTV
Doplňuji:
Oboje je nemožné

Další odpovědi
anonym

Typická ukázka kumulace nešvarů neznalých a naivních nováčků –

  1. duplicitní vkládání téže otázky současně (viz odkaz ve zdroji),
  2. předčasné uzamknutí otázky po zlomku hodiny a prvotní reakci bez možnosti vyjádření ostatních, natož nápravě neúplné či nepřesné odpovědi (dtto v odkazu)
  3. tápání v rubrikách při vkládání otázek (tatáž otázka ve 2 kontroverzních)
  4. vkládání nesmyslných, bezobsažných, nezodpověditelných anebo fantazmagorických až plytce chatovacích otázek.

Doplňuji:
Figgo to komentoval případně a to ještě docela mírně a metaforicky.
To politologové jsou v podobných reakcích daleko tvrdší a nesmlouvaví.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-sjednotit-narod-a-oddluzit-obyvatele